חיזוקים תחילת פברואר 2012

1 פברואר 2012

החדשות החמות וההשפעה על מסחר של פורקס

אתמול ההשפעות של נתונים בעולם על השוק היו בינוניות ונמוכות. למשל בצרפת אתמול פורסם כי התחזית של עלייה קטנה בצרכנות בצרפת לא החזיקה מים וככוסות רוח למתים שוב הצריכה הממוצעת והוצאות הצרכנים ירדה בשבע עשיריות של אחוז מאז התפרסמו הנתונים האחרונים, הנתונים האחרונים הראו גם על ירידה של עשירית האחוז.

ההשפעה על השוק הייתה בינונית, מה שאומר שלא היו שינויים קיצוניים או עליות/ירידות בסוגי מטבעות שונים ובמסחר שלהם – הכוונה כמובן למסחר פורקס של מטבעות חוץ (בעיקר), מדדים חוזים ועוד. כמו זה גם שאר ההתרחשויות שאירעו והנתונים שלהם בימים האחרונים. למשל ההשפעה על השוק ועל המסחר העולמי בפורקס הושפעה מעט מאד כאשר אתמול הנתונים על אחוזי המובטלים באיגוד האירופאי התפרסמו והראו עלייה של עשירית אחוז, מה שעמד בול בתחזיות. צפוי ששיעור האבטלה בארצות הברית, לפי התחזיות, לא ישתנה כלל בשלושה ימי עסקים הקרובים, מה שנותן לנו כאן בישראל לסוחרים במסחר פורקס גלובאלי, קצת הרגעה.

ציפיתם לשינויים קיצוניים? קריסת המערכת הכלכלית של אירופה ביום אחד? אז אם לא שמתם לב הכלכלה כבר נשברה וכלכלה שבורה צפוייה בסופו של דבר לטפס חזרה למעלה, כי בעולם הכלכלי שעובר רק יותר ויותר גלובליזציה מיום ליום, המאזניים הכלכליים הגלובלים עומדים על שכבת בטון יציבה עם יסודות חזקים. אף אחד לא יכול להרשות לעצמו קריסה של מערכות כלכליות שלמות אבל תמיד יש מי שירוויח משינויים קיצוניים ונפילות שווקים.

תזכרו שאם אתם מתכוונים להרוויח כסף זה לא יהיה בגלל שינויים קיצוניים בשווקים או בגלל המניפולציה של טייקונים ומדינות שכנות, זה יהיה בזכות הרשתות ביטחון אשר תופסות את מפולות הסלעים, כמו שיש לנו בישראל ובזכות הקרקע היציבה שמחזיקה את המאזן זקוף גם כאשר הוא מתנועע. ככה חלף משבר לא קטן בכלכלה של העולם ופסח עלינו. עד כאן, עדכונים בהמשך.

מוגש בתודות אתר http://www.usgcapital.com/ על העדכונים והמידע!

תוכנות מסחר פורקס בחסות usgcapital עם נתוני מסחר הגבוהים בשוק הישראלי!